Carwars 2012
|
Datum:
|
18-19.05.2012
|
|
Místo:
|
Panenský Týnec - letiště
|
|
GPS:
|
50°18'17.815"N, 13°55'15.282"E
|
|
Čas:
|
17:00:00
|
|
Pořadatel:
|
carwars.cz
|
|
Web pořadatele:
|
|
|
Mail pořadatele:
|
|
|
Telefon pořadatele:
|
|
PÁTEK 18. 5.
17:00 Zahajuje provoz Gummiplatz pro nedočkavce a obzvlášť pro Shreka a jeho gumovací komando z Loun /teda jestli si
letos nenecháte nějaký gumy na sobotní noční gumování, tak mě pěkně naprdnete/
18:00 Otevírá se dráha na volné sprinty. Už na pátečních neměřených sprintech si můžete vyzkoušet, jak upaluje na dráze
Porsche, které bude na sprinty půjčovat Autopůjčovna T-AR za nějaký legrační peníz!
20:00 začíná páteční party a letos to bude zase pěknej masakr. Jako každý rok uvidíte /a uslyšíte/ Dana Rakaczkého,
hrát bude i DJ Australan, čeká vás plno doprovodných programů a vystoupení, vzduchem budou létat šprcky, piva, šampus,
podprsenky a tak dále...:)
21:30 Startuje specialita CARWARS, se kterou se nesetkáte na jiném srazu v ČR - NOČNÍ SPRINTY. Loňská premiéra nočních
sprintů se velice vydařila, proto letos hodláme tuto část programu ještě více podpořit. Víc světel, více efektů, víc holek,
pana Kapku prosíme, aby se připravil opět na asistenci známe pražské umělkyni..
Noční sprinty budou ukončeny ve 23:30 a poté, co uklidíte svoje ňuňánky zpátky do kempu, pojede party do rána bílýho.
Když to vydržíte...
SOBOTA 19. 5.
9:00 Otevření dráhy a začínají VOLNÉ SPRINTY - možno vyzkoušet Porsche od společnosti T-AR
11:00 Drift Show Patre Baláže a Lukáše Kulta, kterou jste mohli vidět už na loňském letním Panenčáku
13:00 Další novinka na Panenském Týnci: DRAG CUP 2012 v režii Svazu automobilového sprintu. Pravidla soutěže najdete u nás
na Fejsbůku, nebo na www.dragcup.com.
13:00 Začátek všech pohárových soutěží na Panenském Týnci, tzn. Best of CARWARS, CW_Sound Cup A CARWARS Woman
SKILLS Cup /natře to letos někdo holkám z OKIMU?/
20:00 Saturday´s CW Party, letos mimořádně vypečená. Dan Rakaczký a Aleš Lehký, fireshow Orbis de Ignis, DJ Rockstar
s kámošema, DJ Austry, Go-Go Dancing, na své si přijdou i fanoušci Madonny. Čeká vás hromada soutěží, jako každý rok
a půlnoční překvapení...
22:00 Night Tuning
22:30 Noční gumování
Areál letiště je standardně vybaven vším, co budete na víkend potřebovat. Loňský problém s předraženým cateringem jsme vyřešil
a nikdo už nebude muset jezdit do Kauflandu do Loun pro sváču:) I letos počítáme s nepřízní počasí a máme připravený stan
/ach jo, už zase je to tady s tím stanem.../ o rozměrech 25 x 35 metrů, kam se party přesune v případě deště... ale o tom ať nikdo
radši ani neuvažuje:))))
Program budeme ještě průběžně aktualizovat, každopádně další části programu budou jen přibývat:)
Mapa:
|
|